• Save the date! Eerste vv Noordwijk ‘Veiling op je club’

  • Op vrijdag 12 mei organiseert vv Noordwijk voor het eerst samen met Veiling op je club een grote veilingavond voor de hele vereniging. Vrijwilligers, leden, supporters en sponsors, we rekenen op jullie allemaal!

    We gebruiken de opbrengst niet alleen voor onze vereniging, maar steunen ook Spieren voor Spieren met een mooie donatie. Spieren voor Spieren droomt van een wereld waarin kinderen niet langer lijden aan of onder een spierziekte en hier helpen wij hen graag bij.

    Het veilingteam bestaat uit een afvaardiging van de hele vereniging: Jeroen, Henk, Piet, Rob, Maja, Ton, Bas, Ruby, Ellen en Emilie. En jij kunt ook bijdragen! Natuurlijk door de avond vrij te houden om deze te bezoeken. Maar allereerst zijn we op zoek naar een divers aanbod van leuke veilingitems en geven een mooi magazine uit waarin geadverteerd kan worden. Voor meer informatie en om mee te doen kun je je melden via veiling@vvnoordwijk.nl.