• SKOL Kinderopvang op Duinwetering

    29 mei 2019
  • Alle actieve kinderen van Noordwijk kunnen naar hartenlust sporten bij de Sport BSO van SKOL Kinderopvang!

    Na school gauw de tassen wegleggen en naar buiten om te spelen en te ravotten. Sport Stars heeft mooie ruimtes in het clubhuis van vv Noordwijk. Vandaaruit gebruiken we de vele speelplekken om te sporten en lekker buiten te zijn. Bij slecht weer gaan we bewegen in de sporthal, die direct naast onze BSO ligt. 

    Naast het actieve programma met uitdagende workshops is er ook genoeg tijd om te spelen in de bouwhoek, op de stoere dansvloer met Wii, voor een potje tafeltennis of relaxen als je even wilt wegdromen. Het team van Sport Stars bestaat uit enthousiaste sportievelingen, jongens en meiden met pit. Ze inspireren en motiveren kinderen om te ontdekken wat ze kunnen, ieder kind op zijn eigen niveau. 

    Lijkt dit je leuk? Kom een gratis middagje meespelen! Loop langs bij de groepsleiding of vraag een meespeel dag aan door een mail te sturen naar info@skolkinderopvang.nl of kijk op de website www.skolkinderopvang.nl.