• Stef van der Zalm ook volgend jaar in het rood-wit

  24 jan 2021
 • De deze maand 27 jaar wordende Noordwijker maakte begin dit seizoen de overstap van de Lageweg naar de Duinwetering. Stef, die elke wedstrijd van het eerste elftal tot de wedstrijdselectie behoorde, heeft zijn contract met één jaar verlengd. Wij feliciteren Stef met zijn contractverlenging.

  foto: ProShotsNL

  Selectie vv Noordwijk 2021/2022

  Blijft: Kees Zethof (hoofdtrainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers, Marc de Kruijs, Marco Korff (keeperstrainer), Jesse Haak, Stefan van der Zalm

  Vertrekt: Segun Owobowale, Koen van der Vlugt (EMM ‘21), Denzel James, Guy Smith

  Nieuw: Sem van Oosten (eigen jeugd), Lars Jansen (VVSB)