• Toegangsbeleid Sparta Nijkerk – Noordwijk zaterdag 25 juli 2020

  22 jul 2020
 • Voor de oefenwedstrijd Sparta Nijkerk – Noordwijk geldt het volgende toegangsbeleid:
  • Alle regels voor Corona-preventie gelden (1,5 meter afstand voor volwassenen, niet aanwezig zijn als je ziekteverschijnselen hebt);
  • De toegang voor toeschouwers bij de oefenwedstijd is vanaf 13.00 uur geopend;
  • Alleen toeschouwers die lid zijn van de Businessclub Sparta Nijkerk, de Voetbalvereniging Sparta Nijkerk en/of de Supportersvereniging Sparta Nijkerk hebben toegang. Zij dienen hun clubpas of businessclubpas te tonen;
  • Er worden bij de oefenwedstrijd maximaal 250 toeschouwers toegelaten. Toelating vindt plaats op basis van het principe ‘wie het eerst komt, wie het eerst maalt’;
  • Buiten de 250 toeschouwers hebben medewerkers van Sparta Nijkerk en Noordwijk met een taak toegang (staf, spelers, TC, stewards, medewerkers clubhuis, journalisten, bestuur). Medewerkers die voor onze stewards niet duidelijk als medewerker herkenbaar zijn, kunnen zich tot en met vrijdag via bestuur@vvspartanijkerk.nl aanmelden met vermelding van naam en functie;
  • In het clubhuis mogen maximaal 100 personen tegelijk aanwezig zijn; op het terras en in het clubhuis mag je alleen zittend een consumptie nuttigen.
   Met vriendelijke groet,
  Het bestuur van v.v. Sparta Nijkerk