• Totaalvoetbal bij vv Noordwijk

    3 okt 2017
  • Op zondag 22 oktober wordt er op de velden van ons sportcomplex een zogenaamde Totaalvoetbaldag georganiseerd. Op deze dag wordt voetbal gedemonstreerd voor specifieke doelgroepen: blindenvoetbal, voetbal voor kleine mensen, ASS voetbal, G-voetbal, CP voetbal (voor voetballers die als gevolg van een hersenbeschadiging een motorisch probleem hebben). Er kan kennisgemaakt worden met deze vormen van voetbal door er ook zelf aan deel te nemen.
    Verschillende organisaties werken mee aan de organisatie van de dag. De organisatie wordt verzorgd door vv Noordwijk i.s.m. de gemeente Noordwijk en de KNVB.
    Mensen die op deze dag willen assisteren met van alles en nog wat, kunnen zich aanmelden bij Leo Kruithof, evenementen@vvnoordwijk.nl, tel 06-45891281.

rfwbs-slide