• Uitnodiging Jeugd 4-8 jaar ‘ We trappen af’

  8 jul 2021
 • Zaterdag 28 augustus is de aftrap van het nieuwe seizoen voor de jeugd. Vanaf 09:30 uur tot 11:30 uur zijn de Superliga, J08, J09 en vriendjes welkom bij vv Noordwijk voor een actieve start van het seizoen.
  De ochtend bestaat uit twee delen, namelijk voetbaltraining en diverse activiteiten zoals:
  Stormbaan
  Panna kooi
  Schotmeter
  Springkussen
  Voetbaldartbord
  Tussendoor is er limonade en wat lekkers voor de kinderen.
  Vriendjes zijn van harte welkom. Aanmelden is niet verplicht, maar je kunt je wel aanmelden via evenementen op de Facebook pagina van vv Noordwijk. Dan weten we hoeveel kinderen we ongeveer kunnen verwachten.

  Heb je tijdens de vakantie nog een leuk idee voor de jeugdevenementencommissie mail dan naar jeugdacties@vvnoordwijk.nl of stuur een bericht via Facebook of Instagram.

  We zien jullie 28 augustus bij vv Noordwijk!