• vv Noordwijk VR1

  • Mededelingen

  • Trainingsschema dames

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    do 09-feb. 19:30do 09-feb. 21:00Veld 2B12
    do 16-feb. 19:30do 16-feb. 21:00Veld 2B12
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    11 feb.VVSB VR1Noordwijk VR1regulier16:15
    4 mrt.Noordwijk VR1DoCoS VR1regulier12:30
    11 mrt.VUC VR1Noordwijk VR1regulier12:00
    18 mrt.RCL VR2Noordwijk VR1regulier15:30
    25 mrt.Noordwijk VR1Meerburg VR1regulier12:30
    1 apr.Rijnsburgse Boys VR1Noordwijk VR1regulier12:00
    15 apr.Noordwijk VR1FC Oegstgeest VR2regulier12:30
    22 apr.DWO VR1Noordwijk VR1regulier10:30
    13 mei.SJC VR1Noordwijk VR1regulier14:00
    20 mei.Noordwijk VR1SVC'08 VR1regulier12:30
  • Uitslagen Vrouwen 1

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    04-02-2023Noordwijk VR1ST ROAC/MMO Combinatie VR11 - 0
  • Poulestanden Noordwijk VR1 ( 4e klasse 01 )

    PositieTeamGSVTTot
    1SVC'08 VR11423
    2SJC VR11213
    3DoCoS VR10000
    4DWO VR10000
    5Noordwijk VR10000
    6FC Oegstgeest VR20000
    7RCL VR20000
    8ST ROAC/MMO Combinatie VR10000
    9VUC VR10000
    10VVSB VR10000
    11Meerburg VR11120
    12Rijnsburgse Boys VR11240

    Poulestanden Noordwijk VR1 ( 4e klasse 01 )

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk VR111421727
    2Rijnsburgse Boys VR1962525
    3SJC VR11045722
    4FC Oegstgeest VR2843921
    5ST ROAC/MMO Combinatie VR110431221
    6Rijnvogels, fc VR59291515
    7Van Nispen VR110172810
    8SV Warmunda, VR11118519
    9LSVV 70 VR31122608
    10Quick Boys VR2910347
    11VVSB VR21012505
    12Van Nispen VR2106613

    Poulestanden Noordwijk VR1 ( Groep 3 19 )

    PositieTeamGSVTTot
    1SJC VR13959
    2VVSB VR13883
    3Van Nispen VR1310113
    4Noordwijk VR13693
  • Teamstatistieken

    Noordwijk VR1

    218 Vrouwen Zaterdag (voorjaar)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    VVSB VR1

    VS

    Noordwijk VR1

    11 februari 202316:15 uur
    Sportpark De Boekhorst veld 2

    dag

    uur

    min

    sec