• vv Noordwijk VR1

  • Mededelingen

  • Trainingsschema dames

    Geen informatie

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    20 apr.Noordwijk VR1SJC VR1regulier12:30
    30 apr.SVC'08 VR1Noordwijk VR1regulier20:00
  • Uitslagen Vrouwen 1

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    06-04-2024EMM'21 VR2Noordwijk VR12 - 1
    13-04-2024Noordwijk VR1Foreholte VR30 - 1
  • Poulestanden Noordwijk VR1 ( 4e klasse 5 )

    PositieTeamGSVTTot
    1Quick Boys VR216621648
    2SVC'08 VR115811937
    3Foreholte VR314302628
    4Rijnsburgse Boys VR116583728
    5Meerburg VR113202417
    6SJC VR114213815
    7VVSB VR114204015
    8FC Oegstgeest VR216184813
    9Noordwijk VR11613309
    10EMM'21 VR21611565

    Poulestanden Noordwijk VR1 ( Groep 3 28 )

    PositieTeamGSVTTot
    1HPSV VR131919
    2Noordwijk VR131046
    3VVSB VR235123
    4REMO VR133200
  • Teamstatistieken

    Noordwijk VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    0,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noordwijk VR1

    VS

    SJC VR1

    20 april 202412:30 uur
    Sportpark Duinwetering veld 3

    dag

    uur

    min

    sec