• vv Noordwijk VR1

  • Bovenste rij: Eline, Marjon, Linda, Jenny, Dieuwertje, Linda, Kim
    Middelste rij: Patrick (coach), Cindy, Femke, Manon, Mariska, Sandra, Laura, Minoes, Maik (trainer)
    Onderste rij: Bianca, Nikita, Marianne, Annabel, Renske, Wendy, Leonie
    Afwezig: Annette

     

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    26 mei.Noordwijk VR1VVSB VR1regulier12:35
  • Uitslagen Vrouwen 1

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    12-05-2018LSVV 70 VR2Noordwijk VR10 - 8
    19-05-2018Rijnvogels, fc VR5Noordwijk VR12 - 8
  • Poulestanden Noordwijk VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk VR1211091259
    2Rijnvogels, fc VR521894348
    3UDO VR221532845
    4Van Nispen, Rkvv VR221645141
    5Football Factory VR121415527
    6LSVV 70 VR221284425
    7Oegstgeest VR221234524
    8Kagia VR121334321
    9VVSB VR121265619
    10Van Nispen, Rkvv VR121374318
    11DoCoS VR221195218
    12Quick Boys VR221287812

    Poulestanden Noordwijk VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk VR12544
    2Katwijk VR121133
    3DoCoS VR322111

    Poulestanden Noordwijk VR1 (B2620 Vrouwen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk VR10000

    Poulestanden Noordwijk VR1 (B2630 Vrouwen beker zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSVTTot
    1HPSV VR11553
    2Noordwijk VR11550
  • Team indeling

    NaamFoto
    Aartsen, Eline
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Besems, Cindy
    Bierman, Sandra
    Boezaard- Berk, Bianca
    ELSHOUT, Mariska van den
    Grimbergen, Linda
    Jong, Minoes de
    Marijt, Femke
    Niet, Annette van der
    Oosten, Jenny van
    Pont, Linda
    Rodermond-Andrik, Marjon
    Scheepmaker, Annabel
    Smit, Marianne
    Vermist, Manon
    Vink, Renske
    Vries, Leonie de
    Zuidhoek, Kim
rfwbs-slide