• vv Noordwijk VR1

  • Bovenste rij: Eline, Marjon, Linda, Jenny, Dieuwertje, Linda, Kim
    Middelste rij: Patrick (coach), Cindy, Femke, Manon, Mariska, Sandra, Laura, Minoes, Maik (trainer)
    Onderste rij: Bianca, Nikita, Marianne, Annabel, Renske, Wendy, Leonie
    Afwezig: Annette

     

  • Trainingsschema dames

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen Vrouwen 1

    Geen informatie

  • Poulestanden Noordwijk VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSVTTot
    1VVSB VR13959
    2Noordwijk VR13936
    3Katwijk VR13783
    4Rijnvogels, fc VR335140

    Poulestanden Noordwijk VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSVTTot
    1DoCoS VR115481838
    2Zevenhoven VR21149833
    3Voorschoten`97 VR114411230
    4Blauw-Zwart VR112412222
    5LSVV 70 VR111322218
    6SJZ VR113292118
    7FC Lisse VR115314218
    8Katwijk VR111243314
    9RCL VR313293713
    10Rijnvogels, fc VR41422487
    11Noordwijk VR11320646
    12ST ROAC/MMO Combinatie VR11211423
    13Rijnvogels, fc VR32080
  • Teamstatistieken

    Noordwijk VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    1,54

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,46

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec