• vv Noordwijk VR1

  • Bovenste rij: Eline, Marjon, Linda, Jenny, Dieuwertje, Linda, Kim
    Middelste rij: Patrick (coach), Cindy, Femke, Manon, Mariska, Sandra, Laura, Minoes, Maik (trainer)
    Onderste rij: Bianca, Nikita, Marianne, Annabel, Renske, Wendy, Leonie
    Afwezig: Annette

     

  • Trainingsschema dames

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    di 31-mrt. 19:45di 31-mrt. 21:00Veld 55
    do 02-apr. 19:45do 02-apr. 21:00Veld 45
    di 07-apr. 19:45di 07-apr. 21:00Veld 55
    do 09-apr. 19:45do 09-apr. 21:00Veld 45
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    28 mrt. AFGELASTSJZ VR1Noordwijk VR1regulierAFGELAST
    4 apr. AFGELASTNoordwijk VR1DoCoS VR1regulierAFGELAST
    8 apr.Rijnvogels, fc VR3Noordwijk VR1regulier19:30
    18 apr.Noordwijk VR1Katwijk VR1regulier14:00
    25 apr.FC Lisse VR1Noordwijk VR1regulier13:00
    2 mei.Noordwijk VR1LSVV 70 VR1regulier14:00
    16 mei.Noordwijk VR1Rijnvogels, fc VR4regulier14:00
    23 mei.Blauw-Zwart VR1Noordwijk VR1regulier11:15
  • Uitslagen Vrouwen 1

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    14-03-2020Superliga
    21-03-2020Superliga
    21-03-2020Rugby
    28-03-2020Superliga
    28-03-2020SJZ VR1Noordwijk VR1
  • Poulestanden Noordwijk VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSVTTot
    1VVSB VR13959
    2Noordwijk VR13936
    3Katwijk VR13783
    4Rijnvogels, fc VR335140

    Poulestanden Noordwijk VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSVTTot
    1DoCoS VR115481838
    2Zevenhoven VR21149833
    3Voorschoten`97 VR114411230
    4Blauw-Zwart VR112412222
    5LSVV 70 VR111322218
    6SJZ VR113292118
    7FC Lisse VR115314218
    8Katwijk VR111243314
    9RCL VR313293713
    10Rijnvogels, fc VR41422487
    11Noordwijk VR11320646
    12ST ROAC/MMO Combinatie VR11211423
    13Rijnvogels, fc VR32080
  • Teamstatistieken

    Noordwijk VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    1,54

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,46

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rijnvogels, fc VR3

    VS

    Noordwijk VR1

    08 april 202019:30 uur
    Sportpark De Kooltuin veld 1 (4 wedstrijden)

    dag

    uur

    min

    sec