• Vrijwilligers bedankt!

  • Ondanks een omissie van de gemeente (de lijnentrekker was stuk en men had geen alternatief voorhanden, waardoor wij genoodzaakt waren de wedstrijden op gras af te gelasten), was het toch weer een drukke zaterdag bij vv Noordwijk. De eerste zaterdag ná de winterstop met weer een (bijna) volledig programma. Met natuurlijk als klap op de vuurpijl (figuurlijk gesproken dan..) ’s middags de thuiswedstrijd van ons eerste elftal tegen vv Katwijk, de regerend kampioen van de 2edivisie.

    Met een kleine 1000 toeschouwers was de Duinwetering deze middag prima gevuld. Helaas was het resultaat van de wedstrijd niet in ons voordeel. Wat echter wel in ons voordeel was, was het  vlekkeloze verloop van deze toch wel erg drukke dag! De aanwezige rapporteur van de KNVB had ook nu geen enkele aan- of opmerking en daar mogen we best wel weer trots op zijn!

    Het bestuur wil dan ook alle vrijwilligers die deze hele dag actief zijn geweest hartelijk danken voor hun geweldige inzet! Wij zijn trots op jullie!

    Het bestuur