• vv Noordwijk bedankt haar trouwe sponsors

  • Zaterdagochtend 3 april verzamelden de selectiespelers van Noordwijk zich op sportpark Duinwetering. Niet, zoals al maanden vurig gewenst, voor een wedstrijd tegen een aansprekende tegenstander, maar voor een bedankactie richting sponsors. Alle sponsors kregen bezoek van een of meerdere spelers, die hen kwamen verrassen met een lekker paaspakket. Op deze manier werd namens de vereniging dank betoond voor de steun van de sponsors. Mede dankzij de support van deze sponsors kan de vereniging draaiend gehouden worden in deze tijd, waarin veel inkomsten weggevallen zijn. Met dank aan sponsors Echte Bakker J.G. de Witt (voor het maken van de pakketten) en Abswoude Autopromenade (voor het beschikbaar stellen van het vervoer).

    Voor informatie en sponsormogelijkheden kan contact opgenomen via bestuur@vvnoordwijk.nl