• 6 Veld Zaterdag man

  • Trainingsschema Noordwijk 6

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    wo 29-sep. 19:15wo 29-sep. 20:30Veld 2B10
    wo 06-okt. 19:15wo 06-okt. 20:30Veld 2B10
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    2 okt.FC Oegstgeest 6Noordwijk 6regulier12:15
    9 okt.Noordwijk 6Kagia 3regulier12:30
    16 okt.Rijnvogels, fc 6Noordwijk 6regulier11:30
    23 okt.Noordwijk 6Van Nispen 3regulier12:30
    30 okt.Noordwijk 6FC Lisse 5regulier12:30
    6 nov.Foreholte 2Noordwijk 6regulier15:00
    20 nov.Voorschoten`97 5Noordwijk 6regulier12:30
    27 nov.Noordwijk 6Valken'68 5regulier12:30
    4 dec.RCL 7Noordwijk 6regulier13:45
    11 dec.Noordwijk 6UVS 5regulier12:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    18-09-2021Blauw-Zwart 3Noordwijk 62 - 5
  • Poulestanden Noordwijk 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RCL 711005233
    2Kagia 311004223
    3Rijnvogels, fc 611004223
    4FC Lisse 511003123
    5Van Nispen 300000000
    6Noordwijk 600000000
    7FC Oegstgeest 600000000
    8Valken'68 500000000
    9SJC 2100124-20
    10Voorschoten`97 5100124-20
    11Foreholte 2100113-20
    12UVS 5100125-30

    Poulestanden Noordwijk 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Warmunda, sv 232017256
    2Blauw-Zwart 332018806
    3Noordwijk 6310279-23
    4RCL 6310258-33
  • Teamstatistieken

    Noordwijk 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Oegstgeest 6

    VS

    Noordwijk 6

    02 oktober 202112:15 uur
    Sportpark De Voscuyl Oegstgeest veld 2

    dag

    uur

    min

    sec