• vv Noordwijk 1

  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    14 nov.NoordwijkDe Treffersregulier14:30
    21 nov.Quick BoysNoordwijkregulier15:00
    28 nov.Kozakken BoysNoordwijkregulier15:00
    5 dec.NoordwijkJong Sparta Rotterdamregulier14:30
    12 dec.ScheveningenNoordwijkregulier14:30
    9 jan.NoordwijkSpakenburgregulier14:30
    16 jan.NoordwijkJong FC Volendamregulier14:30
    23 jan.AFCNoordwijkregulier14:30
    30 jan.NoordwijkRijnsb.Boysregulier14:30
    6 feb.IJsselmeervogelsNoordwijkregulier15:00
    20 feb.NoordwijkASWHregulier14:30
    27 feb.KatwijkNoordwijkregulier15:30
    6 mrt.NoordwijkKon. HFCregulier14:30
    13 mrt.Jong Sparta RotterdamNoordwijkregulier15:30
    20 mrt.NoordwijkExcelsior Mregulier14:30
    27 mrt.HHC HardenbergNoordwijkregulier15:00
    3 apr.NoordwijkGVVVregulier14:30
    10 apr.SpakenburgNoordwijkregulier15:00
    17 apr.NoordwijkKozakken Boysregulier14:30
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1AFC541015513
    2ASWH640212712
    3Spakenburg633011612
    4Quick Boys64027812
    5IJsselmeervogels53029109
    6Rijnsb.Boys52211068
    7Kozakken Boys522112108
    8Katwijk5221978
    9HHC Hardenberg6222778
    10Kon. HFC4202656
    11Jong FC Volendam61239135
    12GVVV61236115
    13TEC4112664
    14Excelsior M51136104
    15Jong Sparta Rotterdam6042694
    16Scheveningen4031343
    17Noordwijk50327103
    18De Treffers5023292
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    06-10-2020NoordwijkSliedrecht2 - 3
    10-10-2020GVVVNoordwijk2 - 1
    17-10-2020NoordwijkTEC
  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    20-10-2020 19:4520-10-2020 21:45Hoofdveld1 en 2
    22-10-2020 19:4522-10-2020 21:45Hoofdveld1 en 2
    26-10-2020 19:4526-10-2020 21:45Hoofdveld1 en 2
    27-10-2020 19:4527-10-2020 21:45Hoofdveld1 en 2
    29-10-2020 19:4529-10-2020 21:45Hoofdveld1 en 2
    02-11-2020 19:4502-11-2020 21:45Hoofdveld1 en 2
  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    1,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noordwijk

    VS

    De Treffers

    14 november 202014:30 uur
    Sportpark Duinwetering veld 1

    dag

    uur

    min

    sec