• vv Noordwijk 1

  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    20 apr.GVVVNoordwijkregulier14:30
    4 mei.NoordwijkADO '20regulier14:30
    11 mei.De TreffersNoordwijkregulier18:00
    18 mei.NoordwijkScheveningenregulier15:30
    25 mei.Rijnsburgse BoysNoordwijkregulier15:30
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Spakenburg292144733367
    2De Treffers291955583562
    3Quick Boys291757603756
    4Katwijk2917210533853
    5GVVV291388464347
    6AFC291298504245
    7Jong Almere City FC291289544744
    8Jong Sparta Rotterdam2913412484243
    9Kon. HFC291199474142
    10ACV2913313454742
    11HHC Hardenberg2912512413441
    12ADO '202911315374736
    13Rijnsburgse Boys2910514404935
    14Noordwijk2961310344431
    15Scheveningen296914365427
    16Excelsior M295717335622
    17Kozakken Boys294718315419
    18FC Lisse293620317415
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    06-04-2024SpakenburgNoordwijk8 - 0
    13-04-2024NoordwijkQuick Boys0 - 0
  • TOTO KNVB Beker

    Geen informatie

  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    Geen informatie

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    1,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,52

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,07

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    GVVV

    VS

    Noordwijk

    20 april 202414:30 uur
    Sportpark Panhuis veld 1-GVVV

    dag

    uur

    min

    sec