• vv Noordwijk 1

  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    8 okt.ScheveningenNoordwijkregulier14:30
    15 okt.NoordwijkQuick Boysregulier14:30
    29 okt.OFCNoordwijkregulier14:30
    5 nov.NoordwijkAFCregulier14:30
    12 nov.De TreffersNoordwijkregulier18:00
    19 nov.NoordwijkIJsselmeervogelsregulier14:30
    26 nov.TECNoordwijkregulier15:30
    3 dec.NoordwijkRijnsburgse Boysregulier14:30
    10 dec.NoordwijkHHC Hardenbergregulier14:30
    21 jan.KatwijkNoordwijkregulier15:30
    28 jan.NoordwijkKon. HFCregulier14:30
    4 feb.Jong Sparta RotterdamNoordwijkregulier17:00
    11 feb.NoordwijkKozakken Boysregulier14:30
    25 feb.FC LisseNoordwijkregulier14:30
    4 mrt.NoordwijkSpakenburgregulier14:30
    11 mrt.Jong FC VolendamNoordwijkregulier15:00
    25 mrt.Excelsior MNoordwijkregulier14:30
    1 apr.NoordwijkScheveningenregulier14:30
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Katwijk342257733471
    2HHC Hardenberg3419510584362
    3Kon. HFC341699543957
    4Rijnsburgse Boys3417413634355
    5Jong Sparta Rotterdam3416711574955
    6AFC3415910614954
    7Noordwijk3416612534654
    8Scheveningen34131110434450
    9Spakenburg3414713646249
    10Excelsior M3414515505547
    11Jong FC Volendam3414317666545
    12Quick Boys3412814435344
    13IJsselmeervogels3413318444842
    14TEC3411914446342
    15De Treffers3412517385141
    16Kozakken Boys3481115466235
    17GVVV349718455434
    18ASWH345623388021
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    24-09-2022NoordwijkJong FC Volendam3 - 2
    01-10-2022NoordwijkExcelsior M1 - 1
    04-10-2022Kozakken BoysNoordwijk2 - 3
  • TOTO KNVB Beker

    Geen informatie

  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    Geen informatie

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    1,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Scheveningen

    VS

    Noordwijk

    08 oktober 202214:30 uur
    Sportpark Houtrust veld 1

    dag

    uur

    min

    sec