• vv Noordwijk 1

  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    21 aug.NoordwijkKon. HFCregulier15:30
    28 aug.TECNoordwijkregulier15:30
    4 sep.NoordwijkIJsselmeervogelsregulier14:30
    11 sep.Jong FC VolendamNoordwijkregulier15:00
    18 sep.NoordwijkDe Treffersregulier15:30
    25 sep.Quick BoysNoordwijkregulier15:00
    2 okt.NoordwijkGVVVregulier14:30
    9 okt.ScheveningenNoordwijkregulier14:30
    16 okt.NoordwijkRijnsb.Boysregulier14:30
    30 okt.KatwijkNoordwijkregulier15:30
    6 nov.NoordwijkKozakken Boysregulier14:30
    13 nov.SpakenburgNoordwijkregulier15:00
    20 nov.NoordwijkJong Sparta Rotterdamregulier14:30
    27 nov.HHC HardenbergNoordwijkregulier15:30
    4 dec.NoordwijkASWHregulier14:30
    11 dec.AFCNoordwijkregulier14:30
    15 jan.Excelsior MNoordwijkregulier15:00
    22 jan.NoordwijkScheveningenregulier14:30
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1AFC541015513
    2ASWH640212712
    3Spakenburg633011612
    4Quick Boys64027812
    5IJsselmeervogels53029109
    6Rijnsb.Boys52211068
    7Kozakken Boys522112108
    8Katwijk5221978
    9HHC Hardenberg6222778
    10Kon. HFC4202656
    11Jong FC Volendam61239135
    12GVVV61236115
    13TEC4112664
    14Excelsior M51136104
    15Jong Sparta Rotterdam6042694
    16Scheveningen4031343
    17Noordwijk50327103
    18De Treffers5023292
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    Geen informatie

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noordwijk

    VS

    Kon. HFC

    21 augustus 202115:30 uur
    Sportpark Duinwetering veld 1

    dag

    uur

    min

    sec