• vv Noordwijk 1

  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    5 feb.NoordwijkSpakenburgregulier14:30
    12 feb.De TreffersNoordwijkregulier18:00
    19 feb.NoordwijkJong FC Volendamregulier14:30
    5 mrt.GVVVNoordwijkregulier14:30
    12 mrt.Rijnsb.BoysNoordwijkregulier15:00
    19 mrt.NoordwijkHHC Hardenbergregulier14:30
    26 mrt.Kon. HFCNoordwijkregulier15:30
    2 apr.NoordwijkKatwijkregulier14:30
    9 apr.Jong Sparta RotterdamNoordwijkregulier15:30
    16 apr.NoordwijkExcelsior Mregulier14:30
    23 apr.NoordwijkAFCregulier14:30
    30 apr.IJsselmeervogelsNoordwijkregulier15:00
    14 mei.NoordwijkTECregulier14:30
    21 mei.ASWHNoordwijkregulier18:00
    28 mei.NoordwijkQuick Boysregulier15:30
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Katwijk131201341036
    2Jong Sparta Rotterdam14824292226
    3AFC13733261524
    4Rijnsb.Boys14716292122
    5Kon. HFC14644211722
    6HHC Hardenberg14644171522
    7Quick Boys14635201621
    8De Treffers11623161220
    9Noordwijk14626182020
    10Excelsior M14617202219
    11TEC13526172817
    12Spakenburg13436252915
    13Jong FC Volendam14437282915
    14Scheveningen13355122114
    15IJsselmeervogels11416142013
    16Kozakken Boys13256172411
    17ASWH1223716209
    18GVVV121295235
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • TOTO KNVB Beker

    Geen informatie

  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    Geen informatie

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    1,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noordwijk

    VS

    Spakenburg

    05 februari 202214:30 uur
    Sportpark Duinwetering veld 1

    dag

    uur

    min

    sec