• vv Noordwijk 1

  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    30 okt.KatwijkNoordwijkregulier15:30
    6 nov.NoordwijkKozakken Boysregulier14:30
    13 nov.SpakenburgNoordwijkregulier15:00
    20 nov.NoordwijkJong Sparta Rotterdamregulier14:30
    27 nov.HHC HardenbergNoordwijkregulier15:30
    4 dec.NoordwijkASWHregulier14:30
    11 dec.AFCNoordwijkregulier14:30
    15 jan.Excelsior MNoordwijkregulier15:00
    22 jan.NoordwijkScheveningenregulier14:30
    29 jan.Kozakken BoysNoordwijkregulier15:00
    5 feb.NoordwijkSpakenburgregulier14:30
    12 feb.De TreffersNoordwijkregulier18:00
    19 feb.NoordwijkJong FC Volendamregulier14:30
    5 mrt.GVVVNoordwijkregulier14:30
    12 mrt.Rijnsb.BoysNoordwijkregulier15:00
    19 mrt.NoordwijkHHC Hardenbergregulier14:30
    26 mrt.Kon. HFCNoordwijkregulier15:30
    2 apr.NoordwijkKatwijkregulier14:30
    9 apr.Jong Sparta RotterdamNoordwijkregulier15:30
    16 apr.NoordwijkExcelsior Mregulier14:30
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Katwijk980125824
    2AFC9522181117
    3De Treffers952212617
    4Kon. HFC9513171316
    5Rijnsb.Boys9504161115
    6Jong Sparta Rotterdam9423181714
    7HHC Hardenberg9423121114
    8Noordwijk9423131314
    9TEC9423121414
    10Excelsior M9414151513
    11IJsselmeervogels9414131613
    12Quick Boys932410911
    13Jong FC Volendam9324182011
    14Scheveningen924381310
    15Spakenburg923419219
    16Kozakken Boys923412179
    17ASWH912610165
    18GVVV90184211
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    09-10-2021ScheveningenNoordwijk0 - 0
    16-10-2021NoordwijkRijnsb.Boys2 - 0
  • TOTO KNVB Beker

    Geen informatie

  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    Geen informatie

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    1,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Katwijk

    VS

    Noordwijk

    30 oktober 202115:30 uur
    Sportpark De Krom veld 1

    dag

    uur

    min

    sec