• vv Noordwijk 1

  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    26 nov.TECNoordwijkregulier15:30
    3 dec.NoordwijkRijnsburgse Boysregulier14:30
    10 dec.NoordwijkHHC Hardenbergregulier14:30
    21 jan.KatwijkNoordwijkregulier15:30
    28 jan.NoordwijkKon. HFCregulier14:30
    4 feb.Jong Sparta RotterdamNoordwijkregulier17:00
    11 feb.NoordwijkKozakken Boysregulier14:30
    25 feb.FC LisseNoordwijkregulier14:30
    4 mrt.NoordwijkSpakenburgregulier14:30
    11 mrt.Jong FC VolendamNoordwijkregulier15:00
    25 mrt.Excelsior MNoordwijkregulier14:30
    1 apr.NoordwijkScheveningenregulier14:30
    8 apr.Quick BoysNoordwijkregulier15:00
    15 apr.NoordwijkOFCregulier14:30
    22 apr.AFCNoordwijkregulier15:00
    6 mei.NoordwijkDe Treffersregulier14:30
    13 mei.IJsselmeervogelsNoordwijkregulier15:00
    20 mei.NoordwijkTECregulier15:30
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1AFC151032311233
    2De Treffers151023291732
    3HHC Hardenberg15933322130
    4Quick Boys15915372328
    5Rijnsburgse Boys15834311627
    6Katwijk15834301627
    7Noordwijk15735211724
    8Excelsior M15564222621
    9Spakenburg15555222120
    10Jong Sparta Rotterdam15555252620
    11Kozakken Boys15528232917
    12Kon. HFC15447181916
    13FC Lisse15447253016
    14IJsselmeervogels15357202814
    15Scheveningen15357122214
    16Jong FC Volendam15429193414
    17TEC15267173212
    18OFC15221116418
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    12-11-2022De TreffersNoordwijk1 - 0
    19-11-2022NoordwijkIJsselmeervogels2 - 0
  • TOTO KNVB Beker

    Geen informatie

  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    28-11-2022 19:3028-11-2022 21:00Hoofdveld1
    29-11-2022 19:3029-11-2022 21:00Hoofdveld1
    01-12-2022 19:3001-12-2022 21:00Hoofdveld1
    05-12-2022 19:3005-12-2022 21:00Hoofdveld1
    06-12-2022 19:3006-12-2022 21:00Hoofdveld1
    08-12-2022 19:3008-12-2022 21:00Hoofdveld1
  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    1,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    TEC

    VS

    Noordwijk

    26 november 202215:30 uur
    Sportpark De Lok veld 1 - hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec